مشاوره و سفارش

شکر قهوه ای

امروزه خرید و فروش شکر قهوه ای در میان تمامی مغازه داران، آجیل و خشکباری ها و حتی قنادی های سراسر کشور مد شده است و خیلی ها ترجیح میدهند از انواع شکر قهوه ای بسته بندی شده مارک استفاده کنند تا از سلامت قندی که دارد مطمئن باشند. پس جزو ملزومات اصلی در میان شیرینی فروش هاست تا فروش عمده این نوع شکر را برای بازار فراهم کنند.

شکر قهوه ای

شکر قهوه ای که مشتقات زیادی از قبیل نبات قهوه ای و قند قهوه ای را از آن تهیه می کنند، خواص بسیاری داشته است. حتی جالب است بدانید که بوی شکر قهوه ای به دلیل وجود ملاس، بسیار آرامش بخش بوده و توصیه می شود هنگامی که نا آرامی های ذهنی شما را درگیر کرده، با بوییدن شکر قهوه ای، از تمام نا آرامی ها خداحافظی کنید.

قند قهوه ای

قند قهوه‌ ای از شکر قهوه‌ ای تشکیل می‌شود که آن هم جایگزین شکر سفید شده و در شیرینی‌پزی و آشپزی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این خوراکی بافت درشتی دارد و اگرچه برای بیشتر مصرف‌کنندگان ایرانی ناشناخته است، اما از قرن هجدهم در اروپا استفاده می‌شود و به دلیل خواص درمانی متعدد مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
انواع شکر قهوه ای-سفارشیموجود استتماس بگیرید
انواع قند قهوه ای-سفارشیموجود استتماس بگیرید
نبات قهوه ای چوبی-سفارشیموجود استتماس بگیرید
نبات قهوه ای شاخه ای-سفارشیموجود استتماس بگیرید
شکر سرخ-سفارشیموجود استتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

ایمیل

javadi1394@yahoo.com

تلگرام

javadi1397@

درباره ما :

مجموعه جابان با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع شکر قهوه ای، قند قهوه ای، نبات قهوه ای و شکر سرخ آغاز کرده است. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است. هدف ما جایگزینی محصولات ارگانیک و سالم به جای محصولات دارای مواد شیمیایی و غیر ارگانیک در سبد غذایی خانوار است.

مدیر مجموعه جابان

علیرضا جوادی

Call Now Buttonتماس بگیرید