فروشگاه شکر قهوه ای تیره قندانه

شکر قهوه ای تیره، یکی از محصولات موجود در لیست تولیدی کارخانه قندانه است. فروشگاه های عرضه مواد غذایی، شکر قهوه ای قندانه را با بالاترین کیفیت در اختیار خریدارن قرار خواهند داد.
شکر قهوه ای همانند بسیاری دیگر از شیرین کننده ها، دارای کالری و ساکارز می باشد. البته اگر بتوان شکر قهوه ای را با شکر سفید مقایسه کرد، باید گفت که مقدار کالری و ساکارز موجود در شکر قهوه ای، تا حدودی کمتر از شکر سفید بوده و این مسئله سبب شده تا پزشکان و متخصصان تغذیه، مصرف شکر قهوه ای را بیشتر از شکر سفید توصیه کنند.
چند نوع شکر قهوه ای در بازار وجود دارد و تفاوت رنگ قهوه ای در هر یک از این شکر ها، به میزان ملاس بستگی داشته است. دو نمونه پر مصرف شکر قهوه ای در بازار فروش به شرح زیر است:

  1. شکر قهوه ای روشن و سبک
  2. شکر قهوه ای تیره

نمونه اول شکر قهوه ای که به عنوان شکر قهوه ای سبک در بازار فروش شناخته می شود و آن را با کد ۱ می شناسند، شکر قهوه ای کم ملاس است و بیشتر به شکر سفید شبیه می باشد.
نمونه دوم شکر، به دلیل وجود ملاس زیاد، با نام شکر قهوه ای تیره شناخته می شود و طعم قوی ملاس سبب شده تا بیشتر از آن در پخت و پز کیک و شیرینی استفاده شود.
اگر طعم تند ملاس که تا حدودی شبیه به کارامل می باشد را می پسندید، بهتر است شکر قهوه ای تیره را خریداری نمایید.
در ایران، تولید قند و شکر قهوه ای در کارخانه های مختلفی صورت می گیرد که یکی از این کارخانه ها، کارخانه قندانه نام دارد.

فروشگاه شکر قهوه ای تیره قندانه

قند و شکر قهوه ای قندانه

قندانه، کارخانه تولیدی قند و شکر قهوه ای در ایران می باشد که محصولات متنوع آن در بازار فروش، دلیلی بر شناخته شدن آن در بین افرادی است که به مصرف شکر قهوه ای به جای شکر سفید روی آورده اند.
شکر قهوه ای قندانه، یکی از باکیفیت ترین و مرغوب ترین شکر های قهوه ای و طبیعی موجود در بازار است که نوع تیره و یا پر ملاس آن، طرفداران بسیاری در صنعت شیرینی پزی، قنادی و … به خود جذب کرده است.
البته نمی توان گفت که دیگر تولیدی های شکر قهوه ای در ایران، محصولاتشان از نظر کیفیتی تعریفی ندارد. زیرا تعداد کارخانه هایی که شکر تولیدی آن ها از نظر کیفی، بسیار مرغوب تر از شکر قهوه ای وارداتی می باشد، زیاد است.
نوع بسته بندی شکر قهوه ای قندانه، به گونه ای است که حتی مناسب برای صادرات هم می باشد. زیرا در خرید، فروش و همچنین صادرات شکر قهوه ای به کشور های مختلف، یکی از مسائلی که بسیار مورد توجه قرار می گیرد، همین نوع بسته بندی می باشد.
همانطور که در شکل مشاهده می کنید، بسته بندی زیبا و استاندارد شکر قهوه ای قندانه، دلیلی بر باکیفیت ماندن شکر تولیدی در حین حمل و پخش در بازار فروش می باشد.

قند و شکر قهوه ای قندانه

خرید و فروش شکر قهوه ای

می دانید که فروشگاه های عرضه مواد غذایی، یکی از راه هایی هستند که امکان خرید شکر قهوه ای با مارک های مختلف از آن ها امکان پذیر است.
از طرفی، فروشگاه های اینترنتی و هایپرمارکت های مجازی هم این روز ها، بهترین شکر قهوه ای را در اختیار خریداران قرار می دهند.
شکر قهوه ای قندانه هم یکی از بهترین مارک ها است که کارخانه تولیدی آن، با در اختیار قرار دادن محصول به صورت عمده در دسترس فروشگاه ها و مغازه های عرضه مواد غذایی، این امکان را به افراد داده که بتوانند خرید عمده و یا جزئی شکر قهوه ای را از روش های مختلف انجام داده و با جایگزین کردن شکر قهوه ای به جای شکر سفید در برنامه غذاییشان، از خواص و فواید شکر قهوه ای بهره مند شوند.

خرید و فروش شکر قهوه ای

اطلاع از مراکز خرید و فروش شکر قهوه ای، تشخیص شکر قهوه ای اصل از تقلبی و خواص شکر قهوه ای را می توانید با مطالعه این مقاله تا آخر بدست بیاورید. علاوه بر این محصولاتی که تا کنون با شکر قهوه ای تولید و عرضه شده اند را نیز می توانید در ادامه بررسی و در صورت لزوم مراکز عمده توزیع این محصول را بیابید.

شکر قهوه ای تهیه شده از نیشکر

یکی از دلایلی که طب سنتی و اسلامی تاکید موکد بر استفاده از شکر قهوه ای از نوع نیشکر می کند این است که نیشکر به لحاظ طبع گرم است و این در حالیست که شکر قهوه ای تهیه شده از چغندر دارای طبع سرد است. البته نباید ناگفته بماند که طعم و بوی نیشکر خیلی لطیف و مناسب تمامی افراد است ولی چغندر به دلیل طعم خاص آن مورد پسند و ذائقه برخی افراد نیست و بیشتر مردم ترجیح میدهند نوع نیشکری آن را مصرف کنند.

در گذشته میل به استفاده از مواد غذایی سالم بیشتر بود زیرا که دنیا با این سرعت و شتاب پیش نمیرفت و مردم مشغله کمتری داشتند. اما در دنیای کنونی با توجه به اینکه مصرف غذای سالم ضروری است مردم توجه ویژه ای به تهیه محصولات ارگانیک و فاقد مواد شیمیایی مضر هستند. یکی از مواد غذایی نا سالم و حاوی مواد شیمیایی مضرر در سبد غذایی ما انسانها شکر سفید است که با توجه به اینکه در فرایند تولید آن از مواد شیمیایی استفاده می شود توصیه بسیاری از پزشکان و اطباء طب سنتی به جایگزین نمودن آن با شکر قهوه ای است.

شکر قهوه ای تهیه شده از نیشکر

نیشکر تولید شده در جنوب کشور عزیزمان را می توان از لحاظ کیفیت با بهترین نیشکر های جهان مقایسه کرد و از لحاظ محصول تولیدی قابل رقابت با دنیا می باشد. بزرگترین مراکز تولید شکر در ایران در جنوب ایران واقع شده و کارخانجات بزرگ موجود در این استانها، شکر قهوه ای را به صورت گسترده تولید و توزیع می کنند. با توجه به اینکه این منطقه قطب تولید شکر قهوه ای در ایران است قیمت ها در این منطقه بسیار به صرفه تر از سایر مناطق کشور است و بیشتر بازرگانان بزرگ کشور برای خرید به صورت مستقیم به این مناطق سفر می کنند و خرید خود را بهتر انجام می دهند.

منبع: بازار قند و شکر ایران

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما